אודות עמית הקוסם עמיתולוגי

עמית חורי, הקוסם עמיתולוגי, נולד וגדל בעולם מוקף קסמים וקוסמים. אבא של עמית הוא לא אחר מאשר "מתוק הקוסם", קוסם ידוע שהיה נשיא אגודת הקוסמים.

"מתוק הקוסם" העניק לעמית הקטן את האהבה למקצוע הקוסמות ולימד אותו את כל הקסמים והטריקים שרק קוסם אמיתי יכול ללמד את בנו הקטן. 

"כל הבית שלי היה קסם אחד גדול", מספר עמית, "בכל מקום, בכל פינה ובכל חדר שאליו הייתי הולך היו קסמים. קסמים במגירות וקסמים בארונות. לא יכולתי שלא להתאהב בעולם הזה…"

את תחילת הופעותיו בפני קהל עשה עמית כבר בתקופת התיכון והפריצה הגדולה החלה לאחר שסיים את שירותו הצבאי כחובש קרבי.

מאז לא מפסיק עמית הקוסם עמיתולוגי להופיע כקוסם מיוחד, מרהיב, שונה ומהנה.

המופע של עמית הקוסם עמיתולוגי שונה מכל מופע קסמים שראיתם עד כה: זהו מופע מצחיק בטירוף ומפתיע ביותר, הכולל שליפת יונים וארנבות אל מול עיניהם הנדהמות של הילדים וההורים. המופע של עמית הקוסם עמיתולוגי הוא מופע קוסמות דינאמי שאינו קופא על שמריו אלא מתחדש ומשתנה מידי כמה חודשים. בכל מופע של עמית הקוסם עמיתולוגי הופך הקהל לחלק בלתי נפרד מהמופע תוך שהוא מופתע מחדש, מתגלגל מצחוק ונהנה בטירוף.

עמית הקוסם עמיתולוגי עוסק אך ורק בקסמים לילדים ולכן הוא מופיע בעיקר בימי הולדת ובאירועים המיועדים לילדים .
בנוסף להופעות לילדים, עמית הקוסם עמיתולוגי מלמד קוסמות ומעביר סדנאות קסמים ובלוני צורות ברמה הגבוהה ביותר המיועדים לכל הגילאים.

בעבר כיהן עמית חורי הקוסם עמיתולוגי כמזכ"ל אגודת הקוסמים וכיום הוא חבר באמ"י – אגודת אמני ישראל – וחבר בפדרציית הקוסמים העולמית